Secretară /​ Recepționeră

Aplica rapid
YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Despre Noi:

YOURJOB recrutează pentru o clinică medicală de renume.

Căutăm o Secretară/Recepționeră cu cel puțin 1 an de experiență pentru a se alătura tinerei echipe din București.

Responsabilități:

- contacte telefonice;

- gestionarea corespondenței și a documentelor: primire, transmitere, înregistrare, repartizare, arhivare;

- elaborarea și redactarea documentelor si rapoartelor solicitate;

- administrarea și verificarea contractelor cu clienții, a facturilor de la furnizori;

- asigurarea transmiterii documentelor/coletelor prin posta, curier, fax, Email;

- menținerea relației cu furnizorii de servicii;

- menținerea necesarului de consumabile;

- suportul administrativ pentru celelalte departamente;

- program de lucru, 8h/zi.

Cerințe:

- studii medii sau superioare finalizate;

- experiență minim 1 an pe un post similar;

- cunoștințe operare PC în aplicații de tip Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

- claritate si coerență în exprimarea scrisă si verbală;

- cunoștințe limbă engleză - nivel conversațional;

- atenție distributivă, gândire ordonată, atentă la detalii;

- abilități de comunicare foarte bune, negociere, planificare;

- simț de răspundere dezvoltat, atitudine pozitivă si spirit de echipă;

- persoană activă, implicată, orientată spre rezultate;

- persoană cu dorință de muncă, dinamică, foarte organizată, serioasă;

- confidențialitate, empatie.

Beneficii:

Mediu de lucru stimulativ și colaborativ.

Pachet salarial competitiv în funcție de experiență.

Cum Aplici:

Dacă te consideri o persoană energică, responsabilă, atentă la detalii și cu zâmbetul mereu pe buze, te așteptăm să faci parte dintr-o echipă tânără, energică si entuziastă.

Te invităm să ne trimiți CV-ul!

Vom lua în considerare aplicațiile pe măsură ce le primim, deci te încurajăm să aplici cât mai curând posibil.