Lucrator Bucatarie - Hotel Panoramic

Aplica rapid
GIVIAN DELICEPAN SRL
Locație: Colibita

Suntem în căutarea unei persoane dedicate și motivate să se alăture echipei noastre în calitate de lucrător în bucătărie. Dacă ești o persoană organizată, responsabilă și cu atenție la detalii, această poziție ar putea fi perfectă pentru tine!

Responsabilități:

- Spălarea și curățarea vaselor, ustensilelor și echipamentelor de bucătărie în conformitate cu standardele noastre de igienă

- Asigurarea unui flux eficient de vase curate și pregătirea lor pentru utilizare în bucătărie

- Colaborarea cu bucătarii pentru a asigura un mediu de lucru curat și organizat

- Susținerea în pregătirea ingredientelor și a altor activități de bucătărie, după necesități

Cerințe:

- Experiență anterioară într-o poziție similară este un avantaj, dar nu obligatorie

- Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă

- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat și de a gestiona volumul mare de lucru

- Atitudine pozitivă și orientare către rezultate

Beneficii:

- Salariu competitiv și beneficii adiționale

- Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul echipei noastre

- Mediu de lucru plăcut și dinamic

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să faci parte din echipa noastră!