Tamplar/​Montator profile pvc si aluminiu

Aplica rapid

Salariu: De la 2200 până la 2400 EURO pe lună

ACCENT JOBS FOR PEOPLE ROMANIA SRL
Locație: Belgia

Tip job: FullTime

Descrierea postului

- indepartarea geamurilor și ușilor existente

- instalarea geamurilor și ușilor (și a sticlei)

- amplasarea tâmplăriei exterioare: verande

Jaluzele solare

- instalarea obloanelor și a barierelor

- instalarea si fixarea jgheaburilor

Candidatul ideal

-Experiență cu PVC sau aluminiu;

-Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;

-Permis de conducere categoria B și mijloc de transport;

-Limba engleză sau franceza la nivel conversațional.

Beneficii

-Salariu în funcție de experiența ta incepand cu 18-19 euro brut/ora;

-Transport decontat;

-Bani de vacanță;

-Bonuri de masă;

-Asigurare medicală;

-Zile legale libere plătite;

-Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.