Line feeder

Aplica rapid
CTP INDUSTRY SERVICES SRL
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Alătură-te și tu echipei CTP Group din Brasov!

Angajam Line feeder!

Responsabilitati:

Responsabilitati in alimentarea liniei de productie cu materie prima si in transferul produselor finite/semifinite din productie in magazie sau zona de incarcare;

Executa operatiile specifice de operare in locatia de alimentare cu materie prima precum si de retur in magazie a materiei prime/ produselor finite, etc. (fizic si scriptic);

Verifica stocurile si semnaleaza corespunzator erorile;

Cerinte:

- Minim 3 luni experienta anterioara (experienta anterioara constituie un avantaj);

- Atentie si meticulozitate;

- Eficienta si seriozitate;

- Intelegerea si respectarea instructiunilor de lucru;

- Bune abilitati de comunicare;

-Autorizatie ISCIR

Beneficii:

- Salariu competitiv;

- Tichete de masa de 660 lei/luna (30 lei/zi lucrata);

- Contract pe perioada nedeterminata;

- Asigurare privata de sanatate;

- Al 13-lea salariu;

- Transport asigurat pe rutele fabricii;

- Program de lucru 8 ore/zi - 2 sau 3 schimburi (Luni-Vineri);