Stivuitorist

Aplica rapid

Salariu: De la 2700 până la 3400 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Brasov

Workforce recrutează Stivuitorist pentru mai multe companii din Brașov, Ghimbav și Prejmer. Programul este în 2 sau 3 schimburi.

Cerințe:

- Responsabilitatea muncii

- Cunoștințe referitoare la caracteristicile tehnice ale produselor, materiei prime etc. din magazie

- Cunoștințe referitoare la uzul materiei prime în producție

- Cunoștințe referitoare la evaluarea nevoilor și abilitatea de a identifica nevoile și metodele de soluționare ale acestora

- Excelente abilități de comunicare

- Abilitatea de a utiliza stivuitorul

Responsabilități:

- Aranjarea mărfurilor în magazii

- Operarea stivuitorului sau / și a transpaleților electrici

- Urmează instrucțiunile date de superiorul ierarhic

- Purtarea obligatorie a echipamentului de protecție

- Respectarea regulilor de sănătate și protecție in muncă

- Păstrarea curățeniei la locul de muncă

- Sa cunoască și să respecte documentele impuse de către Sistemul de Management al Calității

- Asigură urmărirea comenzilor

- Asigură administrarea stocului din gestiune, asigură recepția imediată a bunurilor și livrarea materialelor către liniile de producție/ a produselor către beneficiar

- Asigură inventarierea constantă a stocului din gestiune

- Recepționează, împachetează (dacă este cazul) și depozitează bunurile venite de la furnizori în ziua în care acestea au ajuns în sediul companiei

- Depozitează pe rafturi și pregătește pentru livrare produsele finite

- Își desfășoară activitatea în așa fel încât să nu expună la pericole de accidentare persoana proprie sau alți angajați

Beneficii:

Salariu în funcție de experiență

Tichete de masă - valoare diferită în funcție de companie

Abonament medical

Alte bonusuri în funcție de companie

Transport asigurat din Brașov și împrejurimi