Inginer constructor

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 7000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Arad

Tip job: FullTime

Cerințe:

- Studii superioare in domeniul constructiilor, constituie avantaj

- Experienta in domeniul managementului de proiect

- Sa detina cunostinte foarte bune de operare PC - MS Office

- Cunostinte de AUTOCAD, Microsoft Project- constituie avantaj

- Cunoasterea normativelor in constructii

- Spirit de echipa.

Beneficii:

-Salariu fix

-Tichete de masa

Responsabilități:

- Coordonează activitatea proiectelor din santier

- Asigura desfasurarea lucrarilor încredinţate ,in conformitate cu proiectele tehnice, detaliile de executie si caietele de sarcini

- Se asigura ca toate lucrarile se desfasoara conform standardelor de calitate.

- Implementeaza proceduri si reguli in cadrul proiectelor.

- Mentine legatura cu institutiile statului.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.