Junior Product Manger

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 6000 LEI pe lună

Mobino Enterprise SRL
Locație: Petresti, Ilfov

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Acest post reprezinta o oportunitate interesantă pentru cineva la inceput de cariera, care este pasionat și dornic să isi consolideze experienta in domenul achizitiilor si vanzarilor de produse telecom si home appliance.

Cerințele postului

Diplomă de licență în afaceri, marketing sau în domenii conexe.

Abilități analitice puternice cu capacitatea de a interpreta date și tendințe.

Excelente abilități de comunicare și interpersonale.

Orientat către detalii, cu accent pe furnizarea de lucrări de înaltă calitate.

Experienta anterioara in managementul produselor reprezinta un avantaj.

Experienta anterioara pe produse telecom sau home appliance reprezinta un avantaj.

Responsabilitățile postului

Ofera asistență în dezvoltarea și implementarea strategiilor de produs.

Realizeaza cercetări și analize de piață pentru a identifica noi oportunități pentru cele mai avantajoase achizitii.

Colaboreaza cu echipe interfuncționale, inclusiv marketing, design și inginerie.

Urmaresete fluxul de rulare a produselor.

Analizeaza valorile performanței produsului.