Tehnician service Horeca

Aplica rapid

Salariu: De la 4800 până la 6500 LEI pe lună

CONTI GRUP SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Experienta in activitatea de intretinere si reparatii echipamente HoReCa

Cunostinte teoretice si practice in domeniu, de preferinta electromecanica, instalatii electrice, industrie HoReCa

Cunostinte frigotehnie reprezinta avantaj;

Posesor permis de conducere categorie B;

Abilitati de lucru in echipa si comunicare;

Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;

Persoana organizata, responsabila si atenta la detalii;

Cunostinte de operare pe calculator (MS Office).

Descrierea jobului

Efectueaza periodic operatii de intretinere si reparatii la echipamentele din domeniul HoReCa;

Asigura punerea in functiune a echipamentelor din domeniul HoReCa conform cartilor tehnice;

Asigura instruirea personalului privind utilizarea echipamentelor;

Intocmeste documentele necesare (procese verbale, rapoarte service, foi de parcurs, devize, facturi, deconturi, etc.);

Lucrul intr-o companie serioasa,stabila, in dezvoltare;

Instrumente de lucru specifice pozitiei.

Posibilitatea de a participa la cursuri de formare profesionala de specialitate.

Stabilitate , experienta, cursuri interne/externe

Smartphone, tableta

Mașină de serviciu

Mediu de lucru dinamic

Descrierea companiei

CONTI GRUP este una din companiile de top furnizoare de echipamente profesionale destinate industriei hoteliere, sectorului alimentatiei publice (restaurante, baruri, fast-food-uri, patiserii, industria carnii, industria panificatiei), spalatorii industriale.