Lăcătuș confecții metalice /​ Lăcătuș montator

Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 4000 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Brasov

Workforce recrutează lăcătuș confecții metalice și lăcătuș montator pentru unul dintre clienții săi din Brașov.

Cerințe:

-         Studii medii sau școală profesională;

-         Experiență anterioară pe un post similar;

-         Atenție la detalii;

-         Îndemânare

Responsabilități:

-         Pregatirea elementelor componente necesare realizării structurilor metalice în construcții;

-         Realizarea de ansamble si subansamble;

-         Realizarea de construcții metalice prin sudare, cu buloane sau cu nituri;

-         Manevrarea materialelor, ansamblelor si subansamblelor metalice,

-         Montarea, întreținerea, demontarea construcțiilor metalice, precum și organizarea locului de muncă.

Beneficii:

-         Salariu negociabil;

-         Tichete de masă;

-         Decont transport.