Referent vanzari

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 8000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Arad

Tip job: FullTime

Cerinte:

- Studii superioare

- Experienta in domeniul vanzarilor

- Sa detina cunostinte foarte bune de operare PC - MS Office

- Spirit de echipa.

Beneficii:

-Salariu fix

-Tichete de masa de

-Bonus lunar

Responsabilități:

- Desfasoara activitati de vanzare in cadrul companiei: case, blocuri, terenuri, hale;

- Intampina clientii si gestioneaza eficient situatiile si informatiile solicitate de acestia;

- Identifica nevoile clientului si-i propune acestuia solutii potrivite;

- Programeaza si /sau reprogrameaza diverse intalniri;

- Contribuie la atingerea obiectivelor si targetelor de vanzari .

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.