Consultant vanzari /​ contabil primar

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 LEI pe lună

IDEAL GLAMOUR BUSINESS SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru această poziție ar trebui să fie o persoană motivată, cu o atitudine proactivă și orientată către rezultate. Ne dorim să lucrăm alături de cineva care să fie pasionat de domeniul economic și să fie dornic să învețe și să se dezvolte continuu. Abilitățile excelente de comunicare și gestionare a relațiilor interpersonale sunt esențiale, deoarece aceasta este o poziție în care interacțiunea cu colegii și clienții este constantă. Candidatul ideal ar trebui să fie organizat, atent la detalii și să aibă capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant. De asemenea, apreciem înalt atitudinea pozitivă și dorința de a contribui activ la succesul echipei și al companiei în ansamblu.

Punct de lucru in Afumati , Ilfov.

Descrierea jobului

Asistentă Administrativă și Contabilă

Cerințe:

Studii superioare în domeniul vanzărilor sau similar;

Cunoștințe primare în vanzari și gestiune;

Experiență sau familiaritate cu procesul de facturare;

Abilități în gestionarea comenzilor pe website-uri;

Capacitatea de a gestiona AWB-uri și alte documente administrative;

Abilități excelente de comunicare și gestionare a e-mailurilor companiei;

Dorința și capacitatea de a învăța și de a se adapta rapid la cerințele specifice ale companiei;

Atitudine pozitivă, orientată spre rezolvarea problemelor și capacitatea de a lucra eficient în echipă.

Responsabilități:

Gestionarea eficientă a proceselor administrative și contabile ale companiei;

Facturare și urmărire a plăților;

Gestionarea comenzilor primite prin website-uri și procesarea acestora în sistem;

Monitorizarea și gestionarea documentelor de transport (AWB-uri);

Corespondență și gestionare a e-mailurilor companiei;

Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru asigurarea unui flux de lucru eficient și precis.

Beneficii:

Mediu de lucru stimulativ și dinamic, orientat către dezvoltarea personală și profesională a angajaților;

Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei;

Cultură organizațională bazată pe respect, colaborare și excelență;

Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat și vă asigurăm că oferim un mediu de lucru exemplar, bazat pe respect reciproc, profesionalism și oportunități de dezvoltare continuă.

Descrierea companiei

Compania noastră este un furnizor de încredere în domeniul decorării evenimentelor și al mobilierului destinat sălilor de ceremonii. Ne mândrim cu o gamă variată de decoruri și mobilier de înaltă calitate, concepute pentru a transforma orice eveniment într-o experiență memorabilă.

Localizat în inima complexului comercial Doraly din Afumați, showroom-ul nostru impresionează prin diversitatea și eleganța produselor expuse. Aici, clienții noștri pot găsi tot ce au nevoie pentru a-și realiza visele legate de evenimentele lor speciale.

Pentru a asigura o experiență completă și personalizată, biroul dumneavoastră va fi integrat în showroom-ul nostru, oferindu-vă acces direct la produsele noastre și facilitând comunicarea fluidă cu echipa noastră dedicată.