Asistent medical generalist

Aplica rapid

Salariu: De la 2700 până la 3000 LEI pe lună

EL MED CLINIC SRL
Locație: Bucuresti

Cautam asistent medical generalist care sa adere la valoriler companiei, care sa promoveze brandul si serviciile El Med Clinic, care sa contribuie alaturi de colegi la cresterea calitatii vietii pacientilor.

Ne dorim sa fii colegul nostru, si ne-ar placea sa:

Ai studii in domeniu (scoala postliceala / facultate de specialitate;

Ai ALP/ Certificat de membru valabil si vizat la OAMMR;

Ai asigurarea malpraxis valabila;

Ai simt ridicat de responsabilitate;

Ai cunostinte MS Office;

Faci fata situatiilor stresante;

Fii o persoana dinamica orientata catre rezultate;

Ai experienta anterioara (constituie un avantaj)

Detii anumite cursuri de specialitate (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

De ce sa lucrezi la El Med Clinic?

Activitatea noastra imbunatateste experienta pacientului;

Iti promitem ca nu te vei plictisi;

Beneficiezi de training si sustinere privind activitatea profesionala;

Te vei dezvolta profesional si personal;

Poti avansa in cariera;

Iti poti aduce contributia la dezvoltarea companiei;

Te vei simti bine alaturi de colegi si vei avea parte de sustinere;

Vei lucra cu instrumente de lucru performante: aparatura si tehnologie de ultima generatie;

Ce responsabilitati are un asistent medical generalist?

Recoltarea probelor biologice pentru diverse tipuri de investigatii;

Pregatirea cabinetelor medicale pentru consultatii si diverse investigatii;

Efectuarea anumitor manevre medicale alaturi si sub indrumarea medicului;

Efectuarea de injectii, EKG-uri etc;

Transmiterea informatiilor pacientilor despre modalitatea de recoltare si pregatire necesara;

Verificarea functionalitatii aparatelot si echipamentelor din cabinet;

Asigurarea primului ajutor in situatii de urgenta si anuntarea ambulantei daca este cazul