Bonă Internă pentru Bebeluș de 2 Luni

Aplica rapid
SIRBU MED SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Suntem în căutarea unei bone interne, dedicată și cu experiență, pentru a avea grijă de bebelușul nostru de 2 luni. Angajarea este pe termen lung, și oferim condiții excelente de muncă, împreună cu un pachet salarial atractiv.

Cerințele postului

Experiență anterioară în îngrijirea bebelușilor; referințe pozitive de la angajatori anteriori.

Abilități de organizare și o atenție sporită la nevoile unui bebeluș.

Capacitatea de a comunica eficient și de a respecta cerintele părinților.

Disponibilitatea de a începe imediat

Mod de Aplicare:

Vă rugăm să trimiteți un CV actualizat impreuna cu recomandarile de la alte familii și o scrisoare de intenție prin care să explicați de ce doriți acest post și de ce credeți că sunteți candidatul ideal. Așteptăm cu interes să vă cunoaștem și să începem o colaborare fructuoasă.

Responsabilitățile postului

Responsabilități:

Îngrijirea completă a bebelușului (hrănire, igienă, somn, joc).

Prepararea biberonelor cu ajutorul unui expresor de biberon care finalizează laptele în 5 secunde.

Sterilizarea și spălarea biberonelor utilizate.

Spălarea, uscarea și călcarea hainelor bebelușului.

Menținerea curățeniei în camera bebelușului.

Plimbări regulate cu căruciorul, în funcție de vreme.

Baia zilnică a bebelușului.

Oferim:

Salariu: 5000 ron, bonuri de masa, carte de munca.

Cazare asigurată, situată la 10 minute de locuința familiei.

Mese incluse.

2 weekend-uri libere pe lună.

Necesitatea de a dormi cu bebelușului 4 nopți pe săptămână.