Electrician automatist

Aplica rapid

Salariu: De la 1000 până la 1400 EURO pe lună

CHROME TEHNIC SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

- Sa cunoasca domeniul uzinarii de tablouri electrice;

- Sa cunoasca si sa inteleaga schemele electrice;

- Sa poata verifica tablourile electrice din punct de vedere electric, mecanic si functional in conformitate cu standardele companiei;

- Sa inteleaga si eventual sa poata concepe scheme de automatizari;

Descrierea jobului si responsabilitati:

- Realizeaza verificarea tablourilor electrice din punct de vedere electric, mecanic si functional conform schemelor electrice multifilare si in conformitate cu procedurile companiei;

- Corecteaza greseli acolo unde este cazul, atat fizic in tablou, cat si scriptic - pe schema electrica;

- Ajuta la imbunatatirea procesului de productie si a calitatii tablourilor electrice executate;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv.

- Telefon, laptop de serviciu

- Instruire sustinuta si permanenta in domeniul tehnic (prezenta la cursuri, seminarii, etc);

- Pozitie care iti oferta constant subiecte interesante din punct de vedere tehnic;

Descrierea companiei

Societatea Chrome Tehnic este o companie cu capital romanesc, cu spirit tanar si dornic de inovatie avand ca domeniu de activitate proiectarea si executia tablourilor electrice de joasa tensiune.