Sef echipa electricieni cu limba germana

Aplica rapid

Salariu: De la 2400 până la 3200 EURO pe lună

InterJobs Building SRL
Locație: Germania

Angajăm Sef echipă electricieni cu limba germană pentru a coordona proiecte în Germania, în domeniul civil și industrial. Disponibilitate de la sfârșit de aprilie/ început de mai.

Compania noastră caută să completeze echipa de electricieni cu o persoană vorbitoare de limba germană. Dacă ești un electrician calificat și vorbești fluent limba germană, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

  • șeful de echipă oferă suport echipei de electricieni și coordonează activitatea pe proiecte;
  • participă la ședințele de lucru și urmărește buna funcționare a planului de lucru pentru fiecare proiect derulat;
  • execută lucrări de instalații electrice alături de echipă: trasare cabluri, control și revizii ale instalațiilor electrice conform planului, montare dispozitive de iluminat - becuri/ leduri de toate tipurile, supraveghere video, detecție incediu, control acces, sisteme audio-video etc.

Cerințe:

  • calificare de electrician;
  • 5+ ani experiență practică ca electrician;
  • experiența în coordonarea unei echipe constituie avantaj;
  • cunoștințe de lucru după plan tehnic;
  • cunoștințe de limba germană la nivel avansat;
  • permis de conducere cat. B (avantaj);
  • disponibilitate la deplasări în interes de serviciu.

Beneficii:

  • salariu 16 Euro net/ oră (minim 2500 Euro net/ lună);
  • program de lucru full time;
  • posibilitate efectuare ore suplimentare;
  • cazare și mașină de serviciu în Germania asigurate gratuit;
  • angajare cu contract în România, pe perioadă nedeterminată;
  • detașare în Germania cu formularul A1;
  • asigurare medicală în România și în Germania;
  • asistență permanentă din partea noastră ca și angajator.

Dacă ești pasionat de domeniul electric și limba germană este o limbă pe care o stăpânești, te invităm să aplici pentru poziția de Sef de echipă pentru echipa noastră. Așteptăm cu interes să faci parte din echipă și să contribui la succesul proiectelor noastre.