Sef de santier (constructii)

Aplica rapid

Salariu: De la 3000 EURO pe lună

HR Intra Interim SRL
Locație: Paris

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim angajează Sef de santier (constructii) pentru un client specializat in demolare si indepartare azbest si plumb din Franța, zona Paris.

Cerințe:

Experiență în domeniu- OBLIGATORIU

Cunoașterea limbii franceze nivel mediu/avansat - OBLIGATORIU

Permis de conducere categoria B- OBLIGATORIU

Responsabilități:

Centralizează toate informațiile de teren legate de diversele cereri ale clienților

Se ocupă de relația cu clienții în timpul fazei de realizare a lucrărilor

Negociază realizarea de lucrări suplimentare în colaborare cu responsabilul de afaceri

Negociază lucrările subcontractate

Realizează transferul informațiilor din piață obținute cu responsabilul de afaceri

Efectuează vizita pe viitorul șantier

Întreprinde demersurile administrative preliminare necesare

Redactează documentele tehnice

Identifică resursele umane și materiale

Elaborează contrastudiu pentru fiecare operațiune

Elaborează stadiul lucrărilor și gestionează avansarea și validarea facturii corespunzătoare

Se asigură de buna reglementare a creanțelor din partea clienților

Participă la ședințele de șantier

Monitorizează progresul lucrărilor

Asigură respectarea regulilor de igienă și securitate

Asigură aplicarea modurilor operaționale definite

Propune modificări tehnice dacă este necesar

Realizează audituri interne pe șantier (o dată pe lună).

Ofertă și condiții de muncă:

Salariu: 3000 EUR NET/lună

Program de lucru: 39 ore / săptămână

Cazare și transport asigurate de către angajator - camera individuală pentru fiecare persoană Asigurare medicală privată

Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni

0 taxe sau comisioane la angajare.

Contactează-ne pentru mai multe detalii la numerele de telefon: 0745 988 029 / 0751 164 584 sau 0751 011 654, în intervalul orar 10:00-17:00, de luni până vineri.

Prin apelarea numarului de telefon afisat in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acesta va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.