Operator de derulare - utilaj cabluri electrice

Aplica rapid
PGA ELECTRIC SRL
Locație: Busag

Tip job: FullTime

Cerințe:

Persoana responsabila si dornica sa dobandeasca experienta in operarea utilajelor de derulare a cablurilor electrice

Capacitate de lucru in echipa si individual

Responsabilități:

Operează utilajele de pe linia de derulare, în cantitățile și la dimensiunile stabilite

Verifică și reglează utilajul la parametrii tehnici, conform instrucțiunilor de lucru

Efectueaza operatiuni de incarcare-descarcare tamburi de lemn pentru derulare cabluri electrice

Se asigura sa aiba in perimetrul de lucru, tipul si cantitatea de tamburi necesara pentru a incarca utilajele de derulare cabluri electrice

Este responsabil de editarea corecta si verificarea etichetei de tambur cu raportul de reclasificare

Oferim:

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Loc de munca stabil

Plata salariului la timp

Tichete de masa in valoare de 30 ron/zi lucratoare

Transport asigurat

Program de munca se desfasoara in 2 schimburi

Pentru detalii sunati la telefonul afisat!

Fabrica este situata in localitatea Busag.