Soferi Uber/​Bolt MASINA PERSONALA de la 6%

Aplica rapid

Salariu: De la 6000 până la 12000 LEI pe lună

Zened SRL
Locație: Iasi

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Oferim cadru legal de munca, totul transparent!

Pentru a putea să conduci cu mașina ta, fără să închiriezi de la flota

Nu mai veche de 15 ani

Maxim 14 ani pentru a putea obține copia conformă de la ARR, (pentru o perioadă de un an) - de reținut că mașinile din 2009 nu mai primesc aviz de la ARR

Colantul rămâne în totalitate soferului (nu percepem procentaj ca restul flotelor)

Să aibă minim 4 portiere

Să aibă aer condiționat

Cerințele postului

Vărsta minimă de 21 ani cu persmis de conducere cat B și mașina personala

Cazier auto fara contravenții și infracțiuni grave în ultimii 3 ani

Cazier judiciar (se elibereaza pe loc la orice secție de Poliție)

Atestat transport persoane

Primești banii săptămânal

Ecusoane pentru transport alternativ( le oferim noi GRATIS)

Fără taxe și comisioane ascunse

Copie Conforma Transport Alternativ

Toți colaboratorii noștri lucrează cu contract de muncă și contract de închiriere auto

COPIE CONFORMA SI ECUSOANE GRATUIT

ASISTENTA TELEFONICĂ 24/7

CARTE DE MUNCA sau PFA Avem cel nai mic comision din România!

De la 6 procente peste 2600 lei/săptămâna

8 procente intre 1700-2600 lei și

10 la suta sub 1700 lei/săptămâna.

Te așteptăm în echipa noastră.