Operator debitare

Aplica rapid
Harsha Engineers Europe
Locație: Brasov

Harsha Engineers Europe, cel mai mare producator de componente pentru rulmenti, angajeaza Debitator semifabricate.

Cerinte:

- studii medii

- cunostinte de masurare cu: subler, micrometru, ruleta

- experienta pe un post similar constituie un avantaj

Responsabilitati:

- analizeaza si stabileste impreuna cu strungarul ordinea debitarii

- verifica si pregateste fierastraul la inceperea lucrului

- fixeaza si verifica prinderea tubului pe dispozitivele de prindere ale fierastraului

- prelucreaza piesa la cotele impuse si utilizeaza instrumentele de masurat pentru a le verifica

Beneficii:

- salariul se discută la interviu, în funcție de experiența fiecăruia

- tichete de masă 33 lei/zi

- transport asigurat din Brasov si din imprejurimi

- prime de sărbători

- primă de bun venit - 50 (la suta) din salariu

- primă de performanță/ prezență/ fidelitate

- asigurare de viață

- spor de noapte 25 (la suta)

- ore suplimentare plătite dublu

Descrierea companiei

Compania Harsha Engineers Europe este unul dintre cei mai mari producători de colivii pentru rulmenți de precizie.

Suntem o companie bazată pe tehnologie, cu un accent puternic pe cercetare și dezvoltare. Avem expertiza pentru a proiecta și dezvolta scule avansate interne care ne permit să producem produse complexe. Instruirea si dezvoltarea competențelor oamenilor este un domeniu prioritar pentru Harsha Engineers.