Sef de tura Sinsay Drumul Taberelor

Aplica rapid
LPP Romania Fashion SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, PartTime

Suntem in cautarea unui nou membru al echipei care sa preia rolul de Shift Leader. Ne-am dori ca acesta/aceasta sa detina urmatorul set de abilitati si competente:

-    Atitudine pozitiva si dorinta de dezvoltare;

-    Bun organizator;

-    Atentie distributiva, orientare catre detalii;

-    Orientare spre rezultate, implicare, profesionalism, productivitate, acuratete si calitate;

-    Capacitatea de a rezolva sarcini multiple si de a respecta termene limita;

-   Experienta in coordonarea unei echipe este un avantaj;

-    Studii medii;

     ... Restul lucrurilor le vei invata pe parcurs!

RESPONSABILITATI:

Suntem convinsi ca setarea asteptarilor reprezinta cheia unei colaborari de succes, asa ca am descris care sunt responsabilitatile rolului in lista de mai jos:

-      Organizarea, planificarea si coordonarea magazinului impreuna cu Directorul de Magazin;

-      Gestionarea produselor luand in considerare standardele de Visual Merchandising ale brandului Sinsay;

-      Analizeaza rapoartele de vanzari si pe baza acestora ia decizii pentru a imbunatati rezultatele vazarilor;

-      Gestionarea corecta a documentelor de personal si cele contabile ale magazinului;

-      Recrutarea si selectia personalului, formarea, motivarea si monitorizarea angajatilor din subordine;

-      Verificarea respectarii regulamentelor, procedurilor si politicilor interne ale companiei;

-      Realizarea planului de vanzari si respectarea bugetelor stabilite la nivel de magazin;

-      Indeplineste si alte sarcini atribuite de angajator sau de responsabilul de zona;

OFERIM:

Cele mai importante beneficii ale noastre sunt provocarile continue si o echipa compusa din oameni care se sprijina reciproc. Insa, mai mult decat atat, exista si alte cateva lucruri pe care le vei gasi cand vei deveni colegul nostru:

-      Contract de munca pe perioada nedeterminata;

-      Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucrata;

-      Bonus lunar in functie de performantele magazinului;

-      Asigurare medicala privata;

-      Reducere 25 la suta la produsele comercializate de LPP in limita unui buget trimestrial;

-      Pana la 25 de zile de concediu anual in functie de vechimea in companie;

-      Posibilitati de avansare si de crestere pe plan profesional.