Expeditor International

Media netă estimată pe baza celor 25 de salarii introduse în Salario: 4300 RON/Luna

PSG PERSONAL SERVICES GROUP SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerinte

Experienta de de 1-3 ani in industria transporturilor rutiere internationale

Limba engleza, nivel B1-B2

Persoana responsabila, organizata cu o comunicare buna, atenta la detalii si cu abilitati specifice la dinamica industriei de transporturi

Responsabilitati / Realizari

Mentinerea relatiilor cu clientii/transportatorii (transmiterea, monitorizarea si finalizarea comenzilor)

Contactul permanent cu transportatorii/clientii pentru realizarea livrarilor in timp util

Identificarea celor mai bune solutii de transport si intocmitrea ofertelor

Organizarea transporturilor complete

Urmarirea comenzilor executate din momentul lansarii si pana in momentul livrarii

Monitorizarea realizarii transporturilor si acuratetea intocmirii documentelor

Introducerea datelor operationale in sistemul informatic

Alte informatii

Salariul net de baza negociabil in functie de experienta profesionala a candidatilor

Bonusuri si comisioane pentru atingerea target-ului

Tichete de masa in valoare de 30 lei

Contract de munca - perioada nedeterminata

Concediu anual 21 de zile

Masina de serviciu

AIG asigurare de viata, spitalizare si interventii chirurgicale

Abonament extins Medlive Preventiv

Prime de Paste, Craciun, 1 Iunie

Ajutoare pentru evenimente deosebite

Oportunitati de promovare in cariera atat local dar si global

Program de lucru 08:30 17:00