Instalatori cu experienta (montaj instalații sanitare yachturi) Olanda

Aplica rapid

Salariu: De la 2150 până la 3200 EURO pe lună

InterJobs Building SRL
Locație: Olanda

Angajăm Instalatori pentru montaj instalații sanitare pentru yachturi în șantier naval din Olanda.

Cerințe:

- experiență relevantă în domeniul instalațiilor sanitare;

- calificare specifică domeniului;

- experiența în domeniul naval constituie avantaj;

- cunoștințe de limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);

- permis de conducere cat. B (avantaj);

- persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilități:

- montajul instalațiilor sanitare pe yacht în conformitate cu planul tehnic;

- asigurarea executării corespunzătoare a lucrării atribuite (montare valve, pompe, filtre, drenarea corectă a țevilor etc.).

Condiții și beneficii:

- salariu între 13,35 - 20,00 Euro net/oră, în funcție de competențe și experiență;

- program de lucru full time;

- cazare gratuită (o persoană în cameră);

- mașină de serviciu în Olanda și echipament de lucru;

- job stabil, contract pe termen lung;

- contract românesc, detașare în Olanda cu formularul A1;

- asigurare medicală în România și în Olanda;

- nu se percepe nicio taxă de angajare.