AGENT DE TURISM

Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 6000 LEI pe lună

CDI OGNIVIA TRAVEL SRL
Locație: Pitesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Cautam coleg/a pasionat/a de turism și călătorii pentru agenția din Pitești!

Esti persoana ideala daca:

  • ai experienta minim 2 ani în domeniu; ai mai lucrat cu sisteme de rezervari și ticketing
  • deții abilitati de comunicare și negociere, asimilezi repede cunoștințe noi;
  • reprezinta un avantaj deținerea unor brevete, certificări, studii de specialitate
  • ai o atitudine pozitiva, empatica, dornica de dezvoltare personala

Descrierea jobului

Noi îți oferim:

  • training specializat
  • posibilități de promovare
  • pachet salarial motivant + bonus din vânzări în funcție de performanta
  • reduceri la vacante și participare la minim 1 infotrip pe an

Descrierea companiei

Cdi Ognivia Travel cu 12 ani de activitate!

Echipa noastra este formata din oameni cu un puternic spirit calator, ce pun suflet in fiecare cerinta care ii este adresata!

Cdi Ognivia Travel pune la dispozitia turistilor sai servicii complexe: chartere, turism intern si corporate, evenimente, vacante de grup sau individuale, programe sociale si de seniori, croaziere, rezervari de bilete de transport (avion si autocar), rezervari hoteliere si inchiriere de masini.

Suntem locul ideal pentru a descoperi noi oportunitati si de a te dezvolta professional. Alatura-te echipei Cdi!