Gestionar - Autorizatie ISCIR

Aplica rapid

Salariu: De la 2500 până la 3500 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Prejmer

Workforce recrutează gestionar cu autorizatie ISCIR pentru o companie din Prejmer. Programul este în 3 schimburi.

Cerinte:

Responsabilitatea muncii

Studii medii finalizate

Experienta operarea stivuitorului sau / si a transpaletilor electrici

Experienta gestionarea stocurilor

Responsabilitati:

Utilizare stivuitor

Manipulare marfa, pregatire comenzi, scanare produse

Gestionarea stocului si furnizarea materialelor catre productie

Beneficii:

Salariul motivant

Bonuri de masa 35 lei / zi

Prima de Craciun / Paste

Abonament medical Medlife

Abonament stomatologic cu discount

Program de recomandare interna

Transport asigurat: Brasov, Sanpetru, Bod, Harman, Sfantu Gheorghe, Chichis, Bacel, Lunca Calnicului, Prejmer, Teliu, Sacele, Tarlungeni, Carpinis, Dobarlau, Marcus, Cimernic, Barcani, Floroaia Mare, Intorsura Buzaului, Bradet, Buzaiel, Acris.