Asistent receptie

Aplica rapid

Salariu: De la 2500 până la 5000 LEI pe lună

EURO VIAL RESIDENCE SRL
Locație: Navodari

Tip job: FullTime, Proiect / Sezonier

Descrierea postului

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și orientata către clienți pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistent(ă) de Recepție. Acest rol este esențial pentru asigurarea unei experiențe de cazare de înaltă calitate pentru oaspeții noștri.

Cerințele postului

Experiență anterioară reprezinta un avantaj în domeniul ospitalității sau al serviciilor cu clienții

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în (limba romana, limba engleza nivel mediu)

Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic

Capacitatea de a rezolva probleme și de a lucra sub presiune

Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor de rezervare

Responsabilitățile postului

Primirea oaspeților cu profesionalism și căldură

Efectuarea check-in și check-out-ului oaspeților

Oferirea informațiilor necesare despre serviciile hotelului, atracțiile locale și alte întrebări legate de cazare

Gestionarea rezervărilor și a plăților

Soluționarea eficientă a plângerilor și solicitărilor oaspeților

Menținerea curățeniei și ordinei în zona de recepție

Beneficii:

Salariu atractiv

Asigurare medicală și alte beneficii

Decontare transport

Bonuri de masa

Locație: Sea On Mamaia,Navodari

Descrierea Companiei: Sea On se găsește în Mamaia, la 2 minute de mers pe jos de Oha Beach și la 200 m de Plaja Mamaia, și are unități de cazare cu WiFi gratuit, climatizare, o terasă și o zonă de plajă privată. Fiecare unitate oferă un balcon cu vedere la mare, un televizor cu ecran plat cu canale prin cablu, o chicinetă bine utilată și o baie proprie cu duș, articole de toaletă gratuite și un uscător de păr. Oaspeții au la dispoziție de asemenea un frigider, un cuptor și cuptor cu microunde, precum și o cafetieră și un ibric electric.

Dacă sunteți pasionat de ospitalitate și sunteți dornic să vă alăturați unei echipe dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră și o scurtă scrisoare de intenție la office.evp at eurovial.ro până la data de 15.05.2024.