Operator utilaje - industria lemnului

Aplica rapid
PALLETBIZ SRL
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Descrierea postului : Operator utilaje - industria lemnului

Cerințele postului:

  • Studii medii tehnice (minim scoala profesionala sau curs calificare/domeniul industria lemnului - constituie avantaj);
  • Calificare/ certificat operare utilaje in industria lemnului - constituie avantaj ;
  • Experiență pe un post similar de minim 6 luni -constituie avantaj;
  • Notiuni de interpretare specificatii tehnice ;

Responsabilitățile postului

  • Montarea si asamblarea ambalajelor de lemn;
  • Prelucrarea lemnului/placajului pe utilajele specifice pentru executia ambalajelor de lemn;
  • Deservirea cu atentie a utilajelor industriale pentru prelucrarea lemnului;
  • Participarea la efectuarea de reglaje a utilajelor pentru a produce piese conforme cu specificațiile tehnice;
  • Verificarea calitatii produselor prelucrate;
  • Intreținerea și curățarea regulată a utilajelor pentru a asigura funcționarea lor optimă;

 Ce beneficii vei avea :

  •  Salariu competitiv, trebuie doar sa il stabilim impreuna la o discutie!
  • Tichete de masă: beneficiezi de tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată;
  •  Prima sarbatori;
  • Transport asigurat din Brasov sau posibilitate de decontare;
  • Oferim specializare la locul de munca;
  • Program de lucru : de luni pana vineri, maxim 2 schimburi ;
  • Mediu de lucru modern, placut, utilaje noi si o atmosfera de lucru deschisa;

Persoanele interesate pot depune CV-urile si la:

  •  sediul firmei din Parcul Industrial Prejmer, str. Paris nr.52
  • direct pe site-ul companiei