Specialist Marketing Digital

Media netă estimată pe baza celor 116 de salarii introduse în Salario: 4550 RON/Luna

Terramold Medical SRL
Locație: Iasi

Ești o persoana creativa, pasionata de copywriting si consideri ca ai skill-uri avansate in utilizarea platformelor social media si e-commerce?

Vino in echipa noastra pentru a duce povestea mai departe prin creativitatea, viziunea si pasiunea ta pentru marketing.

Cerinte profesionale:

Studii superioare;

Experiența relevanta în marketing digital si e-commerce - min. 3 ani;

Cunoștințe editare foto și video reprezinta un avantaj;

Cunostinte de limba engleză (minim B2).

Ce responsabilitati vei avea:

Vei fi parte din echipa de marketing in elaborarea strategiilor de promovare;

Vei crea conținutul de marketing, inclusiv articole de blog, postări pe rețelele sociale, materiale promoționale etc;

Vei colabora strans cu echipele interne pentru a asigura coerența mesajelor de brand și a direcției generale de promovare;

Vei gestiona platforma e-commerce a companiei;

Vei adauga si configura produse noi în site e-commerce.

Ce iti putem oferi noi:

Mediu de lucru dinamic și provocator, în care creativitatea este încurajată.

Sansa de a contribui la cresterea si succesul unei companii de top.

Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Iți dorești să lucrezi într-un mediu inovator, unde ideile tale pot prinde viață? Aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine!

Descrierea companiei

Compania Dental Direct distribuie echipamente si consumabile de ultimă generație pentru laboratoare de tehnică dentară și cabinete stomatologice, sisteme complete pentru laboratoare dentare (CAD CAM) - design și frezare computerizata.

În plus, ofera medicilor stomatologi servicii de laborator dentar (crearea de coroane, punți dentare etc.) prin sisteme inovative de ultimă generație.