Operator CNC – Utilaje de productie cabluri electrice

Aplica rapid
PGA ELECTRIC SRL
Locație: Baia Mare

Tip job: FullTime

Candidatul ideal:

Persoane practice, responsabile, dornice sa dobandeasca experienta in operarea echipamentelor de productie a cablurilor electrice

Descrierea jobului:

Operarea echipamentelor de productie (linii de izolare/extrudare, impletire, trefilare)

Efectueaza operatiuni de incarcare materie prima pe tambur

Supervizeaza parametrii de functionare a masinilor

Verifica vizual calitatea produsului (zgarieturi, defecte) si masoara cablul in timpul producerii

Descarca tamburii cu produsul finit

Seteaza viteza de lucru si metrajul din panoul de comanda, conform Protocolului tehnologic

Oferim:

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Loc de munca stabil

Plata salariului la timp

Tichete de masa in valoare de 30 ron/zi lucratoare

Pachet salarial motivant corelat cu performantele realizate

Program de munca se desfasoara in 3 schimburi.

Pentru detalii sunati la telefonul afisat!

Fabrica este situata pe str Fabricii Nr 7 Baia Mare.