Inginer executii retele electrice de medie si joasa tensiune

Aplica rapid

Salariu: De la 5000 până la 6500 LEI pe lună

Electric Serv SRL
Locație: Sibiu

Tip job: FullTime

Cerintele postului:

Studii superioare in domeniul electric;

Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani

Cunostinte AutoCAD, Windoc Deviz, Microsoft Office

Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;

Loialitate si confidentialitate;

Personalitate dinamica,comunicativa,organizata;

Abilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa.

Responsabilitati:

Realizeaza oferte asigura suportul tehnic in executia proiectului, in ce priveste echipamentele si materialele utilizate in lucrare;

Analizeaza cererile de oferta, caietele de sarcini sau planurile in baza carora se va realiza oferta;

Extrage listele de cantitati din proiecte;

Formuleaza cereri de oferta catre furnizorii de materiale si analizeaza ofertele primite;

Asigura documentatia din punct de vedere tehnic;

Intocmeste oferte;

Se deplaseaza la amplasamanetul viitoarelor lucrari pentru identificarea elementelor necesare executiei;

Intocmeste norme locale si analiza de pret pe activitati (materiale, manopera, utilaj, transport);

Beneficii:

Posibilitatea de a activa într-un mediu profesionist, alături de o echipă cu experiență, implicată și in plina dezvoltare;

Pachet salarial atractiv, 5000- 6500 lei;

Bonuri de masa:

Masina de serviciu

Candidatii interesati pot trimite un Curriculum Vitae.

Informatii la telefonul afisat.