Inginer pe santier

Aplica rapid

Salariu: De la 5000 până la 8000 LEI pe lună

Public Euroconsulting SRL
Locație: Oradea

Tip job: FullTime

Cerinte:

Studii superioare de specialitate (constructii civile si industriale sau CFDP);

Minim 2 ani experienta pe un post similar;

Experienta in coordonarea de proiecte de constructii;

Cunostiinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office;

Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;

Seriozitate, loialitate, lucru in echipa;

Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita;

Permis auto, categoria B.

Descrierea jobului:

Urmarire executie dupa proiectul de lucrari al constructiilor;

Sa organizeze si sa programeze lucrarile in santier;

Tine legatura permanent cu conducerea societatii si informeaza orice nereguli constatate in santier;

Sa gestioneze/urmareasca activitatea firmelor colaboratoare;

Sa intocmeasca si sa verifice situatiile intocmite de prestatori;

Sa gestioneze planul operativ de siguranta;

Sa gestioneze eliberarea santierului.

Beneficii:

Oportunitatea de lucra intr-un mediu dinamic si inovator;

Salariu in functie de experienta;

Premii de sarbatori;