Specialist marketing si vanzari

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 10000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Diplomă de licență

- Experiență într-o poziție de specialist în marketing/vanzari;

-Experiență în planificarea și implementarea de campanii de promovare, vânzări etc;

Descrierea jobului:

-Activități specifice de marketing și comunicare

-Propunerea și implementarea ideilor, conceptelor și instrumentelor de marketing pentru promovarea serviciilor, creșterea notorietății și atragerea de noi clienți;

- Menținerea comunicării cu clienții și atragerea de noi clienți, relaționarea cu partenerii de business;

-Realizarea rapoartelor de vânzări și a altor tipuri de rapoarte;

- Implementarea diverselor promoții;

- Monitorizarea și analizarea rezultatelor campaniilor de marketing, pentru optimizarea costurilor și a rezultatelor obținute.

Beneficii:

-Salariu fix si comision

-Tichete de masa

-Asigurare medicala

-Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, într-o companie în plină dezvoltare;

-Posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta profesional.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.