Sef echipa retele telecomunicatii pentru Italia

Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3000 EURO pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Italia

Clarismart Consulting cauta pentru companie in domeniul serviciilor de constructie a retelelor de telecomunicatii, personal pentru postul de Sef echipa pentru Italia.

Cerinte

- Studii medii

- Experienta in domeniul constructiilor

- Disponibilitatea de a lucra in Italia

- Capacitate de coordonare si comunicare

- Abilitati reale de planificare si organizare;

- Permis auto categoria B.

Responsabilitati

- Supravegheaza si coordoneaza echipele in executia retelelor de telecomunicatii (subterane si interioare)

- Mentinerea legaturii cu seful ierarhic , arhitectul, cu beneficiarul ,comunicarea cu diferite parti ale proiectului in ceea ce priveste procesul de constructie;

- Planifica, organizeaza si monitorizeaza intreaga activitate din santier si raspunde de rezultate, de calitatea lucrarilor si de incadrarea in termenele de executie stabilite;

- Ia masuri pentru indeplinirea normelor si graficului de lucru ;

- Studiaza planurile si proiectele si asigura punerea lor in aplicare;

- Identifica neconcordantele intre proiect si situatia din teren si furnizeaza clientului documentatia in conformitate cu constructia realizata (as built)

- Intocmeste necesar de materiale pentru santier si lansarea de comenzi;

- Responsabil cu asigurarea utilajelor si sculelor necesare activitatii din santier, raspunde de exploatarea si intretinerea acestora;

- Intocmeste documentatia de calitate aferenta lucrarilor executate

- Participa impreuna cu beneficiarul la verificarea calitatii lucrarilor executate, conform procedurilor tehnice de control al calitatii;

- Pregateste informatiile necesare intocmirii situatiilor de lucrari lunare.

Beneficii:

-Salariu fix

-Transport asigurat si gratuit

-Cazare asigurata si gratuita.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.