Primeste anunturi noi pe email!
Vreau sa primesc notificari pe email atunci când apare un nou loc de munca pentru compania:

Cariere Nbi Industrial Oradea - 0 posturi vacante

Website: http://www.turnatorieiberica.ro

Website:http://www.turnatorieiberica.ro

Oportunitate Dezvoltare Profesionala in Oradea

SC Turnatorie Iberica angajeaza!

Stivuitorist -Topitor

Descrierea postului

- Turnarea si umplerea cu material a cuproarelor de topire

- Asigurarea calitatii materialului de turnare si inregistrarea documentatiei

- Mentinerea spatiului de topire ordonat, curat si cu identificare a tuturor materialelor, a cuptoarelor si a
lingurilor

- Distribuirea containerelor pentru turnare la diferite sectii pentru procesele de fabricatie ulterioare.

- Depozitarea diferitelor containere goale

- Umplerea cu aluminiu lichid a cuptoarelor de intretinere cu ajutorul stivuitorului.

Cerinte specifice postului
- Atestat ISCIR;

- Disponibilitate de lucru în 3 schimburi;

- Capacitate de învăţare rapidă;

- Spirit de muncă în echipă;

- Adaptabilitate şi flexibilitate;

Beneficii
Salariu motivant, spor salarial afferent orelor de noapte, bonus performanta trimestrial, tichete de masa,
masa calda, transport decontat, training la locul de munca, posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional.

Descrierea companiei

SC Turnatorie Iberica SRL este o companie parte a Grupului NBI, dedicata productiei in serie de piese
injectate din aluminiu pentru industria auto. Compania a fost fondata in anul 2005 si a crescut de la an la
an.

Compania executa procese de injectie, mecanizare, filetare, vibro-finisare, sablare, slefuire.

Majoritatea produselor finite se exporta pe piata auto germana.

Daca sunteti candidatul potrivit, va rugam să ne contactati la sediul firmei (Str. Uzinelor 8, 410605 Oradea)
sau sa trimiteti CV-ul si o scrisoare de intentie la: secretariat, in atentia d-nei Cosmina Lazar, E-mail:
[email protected]

Numai candidații potriviți vor fi contactați. Cererile vor fi tratate strict confidențial.

SC Turnatorie Iberica SRL este o companie spaniola, dedicata productiei in serie de piese injectate din aluminiu pentru industria auto. Compania a fost fondata in anul 2005 si a crescut de la an la an.

Cuvinte cheie:

0 Locuri de munca pentru filtrarea efectuata

Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.