Primeste anunturi noi pe email!
Vreau sa primesc notificari pe email atunci când apare un nou loc de munca pentru compania:

Cariere Schrack Technik - 0 posturi vacante

Website: https://www.schrack.ro

Website:https://www.schrack.ro

SCHRACK Technik S.R.L., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat (mai multe detalii despre companie: a se vedea www.schrack.ro):

ANGAJEAZA INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI
Pentru:
aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

În: BUCURESTI

Descrierea Postului: INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

- Oferirea de solutii tehnice profesionale in domeniul instalatiilor electrice, automatizarilor, iluminatului si cablarii structurate.
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali;
- Intocmirea de oferte tehnice si comerciale in concordanta cu solicitarile clientului
- Gasirea de noi clienti in aria de responsabilitate
-Intalinri si telefoane zilnice clientilor din aria de responsabilitate;
- Rezolva operativ solicitarile clientilor si colegilor;
- Acorda consultanta tehnica tuturor clientilor din aria sa;
- Preocuparea permanaenta pentru satisfacerea clientilor;
- Asigură intrarea în gestiune a mărfii,
- Activități de logistică, ține relatia cu transportatorii si curierii

Cerinţe:
  • Studii superioare de inginerie electrica, energetică sau automatică,
  • cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL, POWER POINT),
  • cunoştinţe de limbă germană sau engleză,
  • cunoştinţe tehnice generale de electrotehnică,
  • experienţă în domeniul vânzărilor de aparate, echipamente şi instalaţii electrice,
  • buna citire si interpretare a schemelor si simbolurilor electrice
  • buna cunoastere a pietei: concurenti, preturi, clienti, etc.
  • posesor carnet de conducere B,
  • spirit întreprinzător, perseverent, pro-activ, onest,
  • disponibilitate pentru deplasări,

Se oferă:
  • posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu,
  • posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniul electric,
  • posibilitatea de avansare în structura firmei,
  • multiple traninguri tehnice si de dezvoltare personala,
  • posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios,
  • pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări (inclusiv bonuri de masa),
  • bonusuri de performanta atractive,
  • Asigurare medicala privata
  • PC/Lap – top, telefon mobil cu conexiune la internet si convorbiri nelimitate, etc.

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 10.02.2023 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: [email protected]

Cuvinte cheie:

0 Locuri de munca pentru filtrarea efectuata

Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.