Sudor

Media netă estimată pe baza celor 240 de salarii introduse în Salario: 4000 RON/Luna

NORDTEC ROMANIA
Locație: Brasov

Descrierea postului SC NORDTEC SRL Brasov este o firma care proiecteaza produce vitrine si rafturi frigorifice.

Pregăteste si verifică echipamentele de sudare;

Controlează vizual toate suprafeţele ce urmează a fi sudate de eventuale defecte;

Respectă instrucţiunile de lucru referitoare la preîncălzire si sudare;

Utilizează dispozitive de masură pentru verificarea grosimii stratului depus prin sudură;

Asigură trasabilitatea informaţiilor prin completarea fisei de sudare;

Se asigura ca toate produsele executate în proces indeplinesc condiţiile de calitate si specificatiile tehnice;

Pastreaza in bune conditii de functionare atat echipamentul tehnic pe care il opereaza, precum si sculele, dispozitivele si toate echipamentele pe care le utilizeaza;

Program de lucru full-time într-un schimb 7:30-16:30 cu o oră pauză; Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată; Concedii conform legislației; Ore suplimentare achitate; Tichete de masă; Salariul atractiv

Cerințele postului: Absolvent Scoala Profesionala Liceu profil Sudura sau Mecanic

Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani in sudura

Cunostinte despre sudura manuala

Responsabilitățile postului: Asigură trasabilitatea informaţiilor prin completarea fisei de sudare;