Asistent Manager /​ Secretariat

Aplica rapid
YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING SRL
Locație: Otopeni

Tip job: FullTime

Oportunitate Profesională: Asistent Manager/Secretariat

Despre Noi:

YOURJOB recrutează Asistent Manager/Secretariat pentru a se alătura unei companii de top din industria petrolieră!

Dacă ai experiență pe un post similar, vrem să te cunoaștem!

Responsabilități:

- Administrare birou: gestionarea corespondenței interne si externe, programarea întâlnirilor și rezervarea călătoriilor;

- Suport pentru manager: pregătirea de documente, gestionarea agendei și a programelor de întâlniri;

- Comunicare și coordonare: asigurarea unei comunicări eficiente între departamente și părți interesate;

- Gestionarea documentelor: administrarea și organizarea sistemului de fișiere;

- Recepție și primire: primirea și îndrumarea vizitatorilor și clienților;

- Program de lucru, 8h/zi.

Cerințe:

- Diplomă de studii superioare în domeniul administrativ sau într-un domeniu relevant;

- Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj;

- Cunoștințe solide de operare PC în aplicații de tip Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

- Cunoștințe limbă engleză - scris și vorbit;

- Atenție distributivă, gândire ordonată, atentă la detalii;

- Abilități de comunicare foarte bune, planificare; organizare;

- Simț de răspundere dezvoltat, atitudine pozitiva si spirit de echipa;

- Persoană activă, implicată, orientată spre rezultate;

- Persoană cu dorință de muncă, dinamică, serioasă;

- Confidențialitate, empatie;

- Permis de conducere.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv în funcție de experiență.

Mașină, telefon, laptop de serviciu.

Cum Aplici:

Te invităm să ne trimiți CV-ul.

Vom lua în considerare aplicațiile pe măsură ce le primim, deci te încurajăm să aplici cât mai curând posibil.