Achizitor

Aplica rapid

Salariu: De la 5000 până la 7000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Studii medii sau superioare

-Gandire analitica, idei de imbunatatire continua

-Persoana organizata, cu spirit de initiativa, atenta la detalii

-Experienta pe un post similar

-Cunostinte tehnice

-Cunostinte bune de limba engleza

Beneficii:

- Salariu competitiv

-Tichete de masa

-Asigurare medicala

- Oportunitati de dezvoltare profesionala

Responsabilități:

-Are rolul de a asigura in permanenta companiei necesarul de marfuri, materii prime, servicii comandate

- Identificarea, evaluarea si selectarea potentialilor furnizori, negocierea contractelor de furnizare

-Intocmire comenzi catre furnizori

-Urmareste termenele de livrare

-Organizeaza transportul de materiale

-Stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor uzuale

-Verifica preturile de achizitie

-Participa la targuri.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.