Mecanic intretinere

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 5000 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Brasov

Workforce recruteaza pentru unul din clientii sai specializati in industria metalurgica si domeniul aliajelor speciale, o persoana potrivita si calificata pentru postul de mecanic utilaje - lacatus mecanic.

Cerinte:

  • Studii medii/ vocationale cu specializare de lacatus mecanic
  • Diploma/ specializare lacatus mecanic
  • Experienta 3-5 ani pe pozitie similara
  • Atentie la detalii, gandire analitica si orientare catre obiectiv

Persoana trebuie sa fie/aiba:

  • Loiala fata de firma
  • Spirit de echipa/ munca in echipa
  • Flexibila
  • Orientata spre obiectiv
  • Disponibila pentru lucru in program prelungit

Sarcini si responsabilitati:

  • Interventia in timp optim si cu respectarea normelor de calitatea la orice defectiune a utilajelor, aparuta in cadrul departamentului Productie
  • Aplica procedurile tehnice de asigurare a calităţii
  • Verifica din punct de vedere al calităţii lucrările executate
  • Remediaza defectele constatate
  • Propune masuri de imbunatatire a modalitatii de interventie asupra utilajelor

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Tichet de masa 30 lei/zi
  • 60 lei lunar card cafea
  • 85 lei transport Brasov
  • Transport asigurat pentru hala din Ghimbav (anul 2023)
  • Card sanitate- Medlife
  • Al 13-lea salariu acordat in 2 (doua) etape, Aprilie si Decembrie
  • Spor noapte