Îngrijitoare /​ Ajutor educatoare - Chiajna

Aplica rapid
YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING SRL
Locație: Chiajna

Oportunitate Profesională: Îngrijitoare/ Ajutor educatoare - Chiajna

Despre Noi:

Căutăm o Îngrijitoare/Ajutor educatoare cu experiență și o mare pasiune pentru activități educaționale pentru copii,

pentru un afterschool in zona Chiajna.

Responsabilități:

- persoană cu vocație în domeniu, dedicată;

- abilități de comunicare și relaționare;

- organizare, punctualitate;

- activități de predare;

- planificarea activităților educaționale și a jocurilor conform tematicii pentru copii;

- comunicare cu părinții;

- supraveghere activă;

- experiență în îngrijire copii;

- disponibilitate pentru activitate igienă;

- program de lucru: 08:00 - 18:30, cu pauza: 13:00 - 14:30.

Cerințe:

- aspect fizic plăcut/blând;

- atenție, observare rapidă;

- adaptabilitate;

- creativitate;

- seriozitate, implicare;

- entuziasm;

- rezistență la stres, gălăgie;

- comunicativitate, sinceritate.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut.

Pachet salarial motivant.

Cum Aplici:

Dacă te consideri o persoană pozitivă, răbdătoare, îți place să te joci și cunoști importanța jocului în dezvoltarea copiilor, te așteptăm să faci parte dintr-o echipă creativă, empatică și iubitoare de copii.

Te invităm să ne trimiți CV-ul.

Vom lua în considerare aplicațiile pe măsură ce le primim, deci te încurajăm să aplici cât mai curând posibil.