Gestionar

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 5000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Buftea

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Studii medii;

-Cunostinte operare caculator: Microsoft Excel, Word;SAP

-Experienta intr-o pozitie similara

-Cunostinte tehnice

-Bune cunostinte de gestiune a stocurilor;

-Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

-Bune aptitudini de planificare si organizare

Beneficii:

-pachet salarial motivant

-tichete de masa

-asigurare medicala

Responsabilități:

- Intocmeste toate documentele intrare/iesire a marfii in/din depozit

- Verifica primirea si expedierea bunurilor pentru a asigura exactitatea cantitatilor,

-Asigura depozitarea adecvata a bunurilor

- Asigura manipularea adecvata a bunurilor in timpul transportarii pentru a elimina deterioarea acestora;

-Intocmeste documentele de transport (CMR) pentru bunurile receptionate;

-Verifica inventarul fizic in baza receptiei efectuate si il compara cu cel scriptic, conform documentelor care insotesc marfa;

-Participa la inventarierea stocului de produse

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura