Operator facturare magazin online

Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 4000 LEI pe lună

Hausberg Romania SRL
Locație: Voluntari

Cautam colaga pentru locatia din Complex Smart Expo Flora, Voluntari, IF.

(care sa locuiasca in zona sa in apropiere)

Candidatul Ideal:

- 80 la suta din activitate inseamna facturare si preluarea apelurilor telefonice.

Experienta in domeniul e-commerce si in administrarea unui magazin online;

Persoana cu atitudine pozitiva;

Usurinta in a acumula noi cunostinte, spontaneitate;

Cunostinte despre promovare marketing in zona online si offline.

Descrierea jobului:

Editarea produselor din magazinul online si platforme market;

Confirmarea cu clientii si procesarea comenzilor plasate de acestia in cadrul magazinului online;

Emiterea documentelor de transport conform comenzilor primite (facturi, AWB-uri);

Comunicarea empatica si eficienta cu clientii magazinului;

Sustinerea unei relatii profesionale cu colegii si furnizorii;

Facturarea produselor achizitionate prin intermediul magazinului online;

Cunostinte de editare in limba romana.

Beneficii:

Prima de Paste;

Prima de Craciun;

Abonamnet medical la Regina Maria dupa expirarea perioadei de proba de 3 luni;

Discounturi la produsele firmei.