Asistent manager

Aplica rapid

Salariu: De la 2400 până la 2800 LEI pe lună

PCM ROM SRL
Locație: Giurgiu

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Asigurarea suportului administrativ pentru Manager în gestionarea activităților zilnice

Coordonarea și monitorizarea proiectelor și sarcinilor în desfășurare

Organizarea întâlnirilor și a programului de lucru al Managerului

Întocmirea și gestionarea documentelor și rapoartelor necesare

Monitorizarea și implementarea politicilor și procedurilor de mediu în conformitate cu reglementările legale

Elaborarea și actualizarea planurilor de acțiune pentru protecția mediului

Coordonarea și supervizarea activităților de gestionare a deșeurilor și a resurselor naturale

Cerințele postului

Diplomă de studii medii/ superioare într-un domeniu relevant

Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj

Abilități excelente de comunicare și organizare

Cunostinte limba italiana si limba engleza

Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan

Atenție la detalii și orientare către rezultate

Cunoștințe avansate de operare a calculatorului și a programelor Microsoft Office

Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări