Lucrator depozit

Aplica rapid

Salariu: De la 2200 până la 3200 LEI pe lună

HR Intra Interim SRL
Locație: Giurgiu

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si în Franta, Belgia sau Germania pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Lucratori depozit si Operatori motostivuitor pentru un client din Romania, zona Joita, Giurgiu.

Descrierea candidatului ideal:

  • Experienta in logistica/depozit
  • Studii medii / 10 clase absolvite
  • Cunostinte operare PDA/Scanner/PC
  • Rezistenta la efort fizic, organizat, atent la detalii, serios, corect, responsabil, abilitati de comunicare, fara cazier
  • Trebuie sa accepte regulile din depozit: nu are voie sa intre in depozit cu mancare, bauturi sau telefon mobil, bijuterii. Trebuie sa poarte echipamentul de protectie

Responsabilitati:

  • Se lucreaza in depozit
  • Se descarca marfa furnizorului
  • Se verifica marfa din punct de vedere calitativ si cantitativ
  • Se sorteaza produsele in functie de modele si volumetrie
  • Se aranjeaza marfa pe paleti
  • Se aprovizioneaza rafturile cu marfa receptionata
  • Se culeg produsele comandate de la raft
  • Se duc produsele colectate in zona de scanare/coletare
  • Se scaneaza produsele pentru a emite AWB-uri, se impacheteaza si se pun pe banda de sortare
  • Sorteaza coletele in functie de firma si le infoliaza
  • Utilaje folosite: transpalete manuale, lize electrice, clamps, stivuitor si motostivuitor

Avantaje/Beneficii:

  • 0 taxe sau comisioane pentru angajare
  • Transport asigurat
  • Bonus de prezenta - se respecta planificarea facuta de manager - 200 lei
  • Bonus de productivitate - procent de 30 la suta din salariul net
  • Sporuri de weekend (procent de 25 la suta din salariu)

Informatii salariale si program:

  • Salariu 2200 / 2300 lei + 700 bonuri de masa
  • Program 39 ore/saptamana; se lucreaza in ture ( zi: 08:30 - 17:30 / noapte 17:30 - 02:30 ) si in weekenduri; se ofera pauze de 10 minute si pauza de masa de 30 de minute

Va asigurati ca ati apelat intr-o zi lucratoare si la o ora rezonabila, apelati angajatorul mai tarziu sau lasati un mesaj text.

Pentru a cunoaste intreaga echipa si alte detalii despte companie, va invitam sa accesati site-ul nostru oficial Intra Interim.