Operator Productie

Aplica rapid

Salariu: De la 3200 LEI pe lună

ERPA PREMIUM VISION SRL
Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Disponibilitate la program de lucru în 3 schimburi (L-V)

Experiența anterioară în operarea mașinilor si echipamentelor de productie

Aptitudini de a rezolva problemele de bază ale mașinii.

Atenție la detalii și capacitatea de a urma cu acuratețe procedurile standard de operare.

Bune abilități de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

Operare și monitorizare a echipamentelor de productie în conformitate cu procedurile standard de operare

Efectuarea inspecției de rutină a mașinii, întreținerea și curățarea pentru a menține performanța optimă.

Urmariea programelor și liniilor de producție pentru a îndeplini obiectivele de calitate, cantitate

Menținerea înregistrărilor exacte de producție și raportarea oricarei discrepanțe sau probleme legate de calitate.

BENEFICII:

Salariu: 3100 RON Net

Tichete de masa: 30 ron/ zi lucrata

Al 13-lea salariu

Bonus trimestrial de performanta

Prima Paste si Craciun

Asigurare Medicala

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Transport asigurat din Ploiesti

Descrierea companiei

ERPA HR ofera soluții de recrutare de forță de muncă permanentă și temporară.

Oferim o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității si soluții de management al capitalului uman, alocand clienților servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Activitatile noastre sunt dedicate atat companiilor cat si candidaților si includ consultanță, recrutare si selectie personal.