Medici in specialitatea Medicina Interna

Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3500 EURO pe lună

ANGIOMEDICA NOI STIM CE AI PE INIMA SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, PartTime

Spitalul de Boli Cardiovasculare Angiomedica isi mareste echipa de profesionisti! Suntem in cautare de medici in specialitatea Medicina Interna

Cerințele postului

-Studii de specialitate.

- Aviz libera practica, asigurare valabila, documente specifice.

- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala,abilitati de organizare si planificare pentru buna desfasurare a actului medical .

- Disponibilitate contract cu CASMB

- Avantaj competente ecografie cardiaca/ ecografie abdominala/ Doppler vascular

Responsabilitățile postului

-Efectueaza consultatii de specialitate si proceduri specifice,

- Stabileste diagnosticul

- Prescrie tratamente,

- Recomanda investigatii medicale,

- Completează documentatia aferenta

- Respecta confidentialitatea actului medical

Spitalul ofera:

- Dotari corespunzatoare cu echipamente performante si un mediu de lucru placut,

- Pachet complex de beneficii;