Mecanic intretinere

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 4500 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Buzias

Tip job: FullTime

Responsabilități:

- Îndeplinirea activităților curente de întretinere mecanică a echipamentelor si instalatiilor

- Cunoașterea și aplicarea metodologiilor de rezolvare a problemelor;

-Completarea fișelor de intervenție pentru defecte folosind instrumentele de analiză agreate de companie, în special programul SAP.

-Menținerea în permanentă stare de igiena și curățenie a echipamentelor (utilaje, instalații etc), magazia de piese de schimb a secţiei, atelierele de întreţinere și zonele de lucru.

Cerinte:

-Studii medii tehnice (liceu sau școală profesională) ,calificarea sau experiența în domeniu reprezintă un avantaj;

- Experiență de lucru în mediu industrial preferabilă;

-Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi

-Disponibilitate pentru a efectua muncă fizică.

Beneficii:

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-asigurare medicala

-salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță

- primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;

-ore suplimentare plătite dublu;

-ore de noapte plătite suplimentar

- tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;

-tichete cadou de Paști și Crăciun;

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.