Sef depozit

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3500 LEI pe lună

Locație: Targoviste

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Angajam sef punct de lucru(bărbat) pentru depozitul nostru de metale din Targoviste.

Cerințe

Cazier judiciar curat;

Cunostinte operare PC, Excel, Word;

Apt efort fizic;

Permis conducere categoria B;

Disponibilitate pentru ore suplimentare.

Responsabilitățile postului

Asigura buna functionare a utilajelor si obiectelor de inventar din depozit, urmarind si coordonand service-ul si autorizarea acestora;

Verifica, controleaza, monitorizeaza permanent factorii implicati in mentinerea in functiune a depozitului;

Urmareste ca intreaga capacitate de descarcare, manipulare, depozitare si livrare sa fie folosita cu maxima eficienta;

Efectueaza si/sau verifica activitati specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptii, intrari/iesiri, verificare stocuri, transferuri, livrari, retururi etc;

Asigura si coordoneaza procesul de curatenie si ordine in cadrul depozitului si ia masuri in mentinerea zilnica a acesteia;

Asigura si coordoneaza completarea documentelor interne necesare activitatii depozitului;

Pregateste documentele necesare livrarii;

Reprezentare a companiei in relatia cu autoritatile.

Oferta noastra:

Pachet salarial atractiv;

Ore suplimentare platite cu spor conform legislatiei in vigoare;

Tichete de masa;

Decontare transport;

Telefon de serviciu.