Electrician intertinere si reparatii

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 4500 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Buzias

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Studii medii de specialitate - liceu profil electric/electrotehnic/electronic;

- Experiență în domeniu - minimum 3 ani reprezinta un avantaj;

-Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;

-Cunostințe medii de electronică, automatizări industriale - constituie avantaj;

-Abilitatea de a lucra în echipă;

- Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi

- Bune abilități de comunicare.

Beneficii:

-Salariu motivant și majorări salariale periodice

-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-Asigurare medicala si de viata

-Bonus de performanță

-Primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;

-Ore suplimentare plătite dublu;

-Tichete de masă

-Posibilitate de cazare in conditii bune.

Responsabilități:

-Efectuează lucrările de remediere a defecțiunilor

- Aplică procedurile de intreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice și ale instrumentației

-Efectuează înregistrări în fișele de monitorizare și/ sau baze de date.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.