Electrician

Aplica rapid

Salariu: De la 5000 LEI pe lună

EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER E.E.B.C. SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul ideal

- Absolvent de liceu sau de facultate, profil tehnic.

- Dornic să dobândească cunoștințe noi sau să-și îmbunătățească cunoștințele tehnice deja dobândite.

- Experiența în cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc. reprezintă un plus.

- Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.

- Disponibilitate pentru deplasări.

- Certificările relevante în domeniu și permisul de conducere categoria B reprezintă de asemenea un avantaj.

Responsabilitățile postului

- Instaleaza retelele electrice de joasa tensiune 250V/380V si curenti slabi;

- Instaleaza toate tipurile de cabluri si accesorii pentru retelele electrice de joasa tensiune 250V/380V si pentru sistemele de curenti slabi din interiorul cladirilor;

- Monteaza, conecteaza si pune in functiune echipamente pentru retele electrice si curenti slabi, aparatajul electric, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura, detectie alarmare;

- Efectueaza conexunile electrice in tablourile de joasa tensiune, panouri electrice de distributie si de conexiuni curenti slabi si alte dispozitive electrice;

- Transpune corect in practica planurile si schemele electrice;

Beneficii

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Mediu de lucru sigur și plăcut;

- Cursuri de formare profesionala/ certificari;

- Telefon si autoturism de serviciu;

- Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe.