Electrician naval (barci cu motor) - Olanda

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2100 până la 2300 EURO pe lună

Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Angajăm electricieni navali pentru o companie din Olanda ce produce bărci cu motor.

Cerințe:

- studii tehnice absolvite/ calificare electrician;

- + 2 ani experiență dovedită ca electrician;

- limba engleză la nivel conversațional/ mediu;

- permis cat. B reprezintă un avantaj;

- persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Atribuțiile job-ului:

- instalarea, reglarea, testarea și operarea echipamentelor electrice ale bărcilor;

- controlul și revizia aparatelor electrice ale bărcilor, a sistemelor de iluminat, a sistemelor de generare a energiei electrice și a echipamentelor electrice.

Beneficii:

- salariu 13 - 14 Euro net/oră;

- program de lucru full time;

- cazare și mașină de serviciu în Olanda asigurate gratuit;

- job stabil cu contract pe termen lung;

- angajare cu contract românesc, detașare cu formularul A1;

- asigurare medicală;

- nu se percepe nicio taxă de angajare.